Nightee | Trtkal
Maud | Titany
DH | Lou

O slečně

Někteří už to asi víte - s tímhle mám vždycky problém. Co o sobě mám povídat? Pokusím se to udělat co nejkratší a nejskousatelnější :)

Narodila jsem se v Hradci, jedné mrazivé neděle v prosinci 90, a zkejsla jsem tu až dodnes. Už čtvrtým rokem chodím na Gybon - proslulý Hradecký blázinec. Mám přibližně 166 cm, a už tři roky nerostu. Barva vlasů se střídá, většinou nazrzlá, oči šedé, nohy tlusté XD

Krom psaní si ráda čtu - žánr fantasy, sci-fi, sem tam dobrou detektivku nebo něco "ze života", určitě chňápete, co tím myslím. Zpívám ve sboru, i když nejsem zrovna extra nadaný hudebník, umím tři akordy na kytaru, když mě necháte se zamyslet, a zahraju vám velice lámaně na klavír Elišku, víc ale nic :)

Toť k extra stručnému základnímu infu. Po krátkém rozhodování jsem se rozhodla, že zbytek zastanou dotazníky... U těch mi už někdo předem vymyslel, co mám psát, a nemusím nad tím tolik přemýšlet (lenost je matka opravdu gniálních nápadů XD).

23 nesmyslných otázek XD

 1. 1. Vezmi knížku, kterou máš nejblíž po ruce, nalistuj stránku osmnáct a najdi čtvrtý řádek. Co tam je?
  “Áááá!“ zvolal Čenda a spadl na nos.
 2. 2. Natáhni levou ruku nejdál, jak můžeš. Jak to šlo?
  Panebože, něco mi tam ruplo. Vlastně dvakrát – jednou v rameni a jednou v zádech…
 3. 3. Na co ses naposledy díval v televizi?
  Mmmm… myslim, že Hvězdné Války: Nová Naděje nebo včerejší díl Dark Oracle :o)
 4. 4. Bez koukání, zkus uhádnout, kolik je hodin:
  asi tak 17:32?
 5. 5. A teď se podívej. Kolik je hodin?
  17:31:49, *pochvalné poklepání na vlastní záda*
 6. 6. Co slyšíš, kromě kompjůtru?
  Zvuk lžičky v hrnku, klapot deště na parapet… auta zvenčí a pár praštěných ptáků
 7. 7. Kdy jsi naposledy šel/šla ven? Co jsi dělala?
  Šla jsem za babičkou. A pak jsem šla zase od babičky... :o)
 8. 8. Než jsi s tímhle začala/a, na co jsi se koukal/a?
  Moje vlasy. Vypadaly zmokle a děsivě :o)
 9. 9. Co máš na sobě?
  Džínovou sukni, černej koženej pásek, bílou košili s dlouhým rukávem a přes to růžovo-černou vestu. A neptejte se mě na punčocháče, protože to byste se potrhali smíchy XD
 10. 10. Zdálo se ti něco včera v noci?
  Jasně, bylo to něco o světoznámým vědci, kterej byl vlastně muj kamarád, a přišel přednášet k nám do školy, a já musela předstírat, že ho neznám. Pak se tam vyskytla pavučina, pak to bylo dost abstraktní – hodně tmy a zmatku – a pak jsem byla v Římě a utíkala, co mi nohy daly, a ten muj známej vědec běžel za mnou (tentokrát ale vypadal úplně jinak…). A to druhý bylo dost děsivý... byly Vánoce, já jsem odněkud jela autem, ale najednou byla sněhová vánice a já uvízla na silnici a nemohla se dostat domů...
 11. 11. Kdy ses naposledy zasmál/a?
  Páni... já nevím... to je trošku ostuda, zhe?
 12. 12. Co je na zdech místnosti, ve které se nacházíš?
  Rybičková trojrozměrná tapeta, bílá barva, plakáty: T-rex, Ichtyosaurus, horniny a minerály, 100 let létání, a 5 veselých dětských obrázků a tři plastičtí spider-mani v různých polohách.
 13. 13. Viděl/a jsi v poslední době něco divného?
  Hmm? Krom Žabanta asi nic moc… (To je týpek - neodvažuju se tvrdit, že člověk - od nás ze školy).
 14. 14. Co si myslíš o tomhle dotazníku?
  Neobyčejný, jestli to nezní urážlivě :o)
 15. 15. Poslední film, který jsi viděla?
  Krom těch Star Wars asi Identita
 16. 16. Kdyby jsi se přes noc stal/a milionářem, co by sis koupil/a?
  Splatila bych dluhy. Pak bych vzala Děvčátka a celou grupu z differentie a možná ještě někoho na fakt báječnou dovolenou. Na hodně dlouho.
 17. 17. Řekni něco o sobě, co se moc neví.
  Bojím se koňů. A fakt nemám ráda hovězí. Vlatsně celkově maso nemusím, ale když mi ho někdo nabídne, nedělám lamu a sním, co mi dají:)
 18. 18. Kdybys mohl/a na světě změnit jednu věc, vyjma politiky, co by to bylo?
  Bylo by fajn, kdyby si všichni rozuměli. Nejde mi o jazyk, ale spíš o to, aby nevznikala nedorozumění. Každej každýho chápal.
 19. 19. Tančíš rád/a?
  Vlastně ani moc ne. Asi nejsem normální. Teda... určitě nejsem. Ale někdy to se mnou na koncertech škube až moc - jednou jsem si natáhla šlachy na krku při Nirvaně XD
 20. 20. George Bush:
  Díky bohu se můžu tvářit, že se mě ten člověk vůbec netýká.
 21. 21.Kdyby tvoje první dítě byla holčička, jak bys jí pojmenoval/a?
  Huh? Těžko říct. Rozhodně nechci držet rodinnou tradici v prohazování jmen Hana/Kateřina z generace na generaci. (btw - já schytala Hanu)
 22. 22. A kdyby to byl kluk?
  Uf... no, to teda fakt netušim. Martin je pěkný jméno. Taky se mi líbí Filip, ale to by se jmenoval po strejdovi, chudák :)
 23. 23. Přemýšlel/a jsi někdy o tom, že bys v budoucnu žil/a v zahraničí?
  No to teda! Ale zatím nemůžu najít příhodnou zemi. Mojí skrytou touhou je ale Irsko:)

Love & Hates

Love

 1. Místo: Rybník Jáma, střecha našeho paneláku, moje postel, počítačový koutek, horní patro naší chaty a Ráj :)
 2. Denní doba: Od dvou do čtyř ráno, jestli to je denní doba...
 3. Barva: Modrá, červená, fialová, sem tam i růžová a žlutá
 4. Film: Ha! Moje oblíbená sekce. Tarantinovky, Mrtvá nevěsta, Shirley Valentine, anime filmy, francouzský komedie. A ještě Sin City, Identita, a Trainspotting. A Formanovy filmy.
 5. Kniha: Další oblíbená :) Noční hlídka a Čarodějky na cestách od Terryho Pratchetta, Zaklínač od Andrzeje Sapkowskeho, Pullmanova Jeho šerá hmota (a žádný temný esence, jak se nazývá ten novej překlad), My děti ze stanice Zoo, Vlk a sedm kůzlátek (Fan Vavřincová), Pýcha a Předsudek (Jane Austen) a Pan Much (tak a teď si nevzpomenu, kdo to napsal). Ze spisovatelů jsou to Bradbury, Irwin Welsh, John Irwing, Charles Bukowski, výše zmíněný Pratchett, Fay Weldonová. To jsou jen ti nejoblíbenější...
 6. Interpret, hudební žánr: Nevybírám si. Vyhýbám se sice opravdu popovýmu popu a discu a r'n'b, ale jinak nemám vyhraněnej styl. Spíš rockovější věci, jinak to vážně neřeším. A interpret? Když mi bylo dvanáct a třináct, bylo ve stylu mít jednoho milovanýho idola. Tak ale to už je naštěstí za mnou:) Mám ráda třeba Wohnouty, Linkin Park, MCR, RHCP, Čínský lyže, a další a další. Taky mám ráda šedesátý léta.
 7. Jídlo, pití: Ovoce, čokoláda, sýry, bramborový knedlíky, čínská, italská (většinou) a indická kuchyně... Babiččina bezová šťáva, peprmintový likér, vaječný likér, kofola ^ _^.

Hate

 1. Místo: Posluchárny na naší škole. Jakákoliv jiná postel než ta moje. Benešovka. (tak a teď jsem někoho asi zmátla. Benešovka je taková... vyhaslá, kdysi dosti známá hradecká nákupní třída) Cokoliv, co zavání doktorama nebo nemocnicí...
 2. Denní doba: Poledne - teda vlastně asi tak od desíti do čtyř.
 3. Barva: Zelená na všechny způsoby.
 4. Film: Uff... že bych nějakej film vyloženě nesnášela? Jo, vlastně jo - Pravou blondýnku. A další podobný.
 5. Kniha: Co čte, je věc každýho. Nerada čtu Hárlekýnky - ne proto, že je to literární brak, ale protože mě na tom prostě nic nepřitahuje. A z autorů? Danielle Steel (nebo jak se jmenuje), Rosamunda Pilcherová a další jejich kamarádky:)
 6. Interpret, hudební žánr: Hm? Neberu disco, jak už jsem říkala, a taky neberu veškerou českou muziku starší než rok 1980 (a i po tom roce není moc mých oblíbenců).
 7. Jídlo, pití: Většina mas, ryby, čočková polívka... Coca-cola, opravdu příliš "tlustý" kafe, příliš "tlustý" kakao, pivo.

Designed by Aethereality.net